Російська туристка загинула в Туреччині на водному атракціоні

Слідчий комітет Росії проводить дослідчу перевірку всіх обставин трагічної загибелі російської туристки на турецькому курорті Кемер. А родичі загиблої звинувачують у її трагічної загибелі аніматорів водного атракціону і лікарів.

За даними СКР, трагедія сталася на середземноморському пляжі міста Кемер, в провінції Анталія. Сім’я відпочиваючих, мати і дочка з міста Ноябрьська (Ямало-ненецький автономний округ) розважалася на атракціоні Flyfish («Літаюча риба»). Суть атракціону – пасажири розміщуються на надувному матраці і в процесі швидкої буксирування катером піднімаються в повітря. При проходженні другого кола матрац, після різкого маневру катери, матрац несподівано злетів у повітря, а потім накрив впали у воду туристок.

У результаті мати, 49-річна Надія Попович, отримала важку травму – у неї виявилося зламаним ребро і пошкоджено легеню. За словами доньки, у клініці, куди була доставлена постраждала, її матері не поспішали надавати медичну допомогу, і лише через кілька годин направили її на операцію в одну з клінік Анталії. Дочка впевнена, що лікарі могли врятувати туристку, якщо б не втратили час.

Родичі загиблої направили в турецьку поліцію заяву, в якій звинувачують у недобросовісності організаторів водного атракціону. Крім того, родичі попросили поліцію розглянути дії лікарів з юридичної точки зору. У поліції їм повідомили, що перевірка їх заяви може зайняти близько трьох місяців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *