Опубліковано відео сходження лавини в районі Троянди Хутір в Сочі

Кількість жертв лавини, зійшла в неділю, 23 березня, в районі знаменитого гірськолижного комплексу «Роза Хутір» в Сочі зросла двох осіб…

Нагадаємо, невелика група лижників з шести осіб перебувала на гірськолижній трасі «лабіринт», в той час як її накрила невелика лавина. В результаті лише 3-м лижникам вдалося неушкодженим вибратися з снігового завалу.

При цьому, загинули дві жінки лижниці. Перша жертва – 46-ти річна Олена Полхова, мешканка Кримська, яка приїхала сюди на відпочинок на вихідні. Особу другої жертви ще встановлюється, відомо лише те, що це дівчина і предположительности їй було 16-17 років.

Ще один лижник, чоловік був госпіталізований з переломом руки.

За словами очевидців трагедії, нічого не підозрюючи лижники відпочивали, сидячи на трасі, в одну мить їх просто збило і понесло в сторону вниз по схилу. Очевидці кинулися на допомогу, намагаючись відкопати людей, але всім допомогти не змогли. Рятувальники прибули на місце трагедії через 15 хвилин.

За словами місцевих жителів, вчора на цьому ж схилі, але трохи трохи далі теж зійшла лавина, але МНС і адміністрація курорту не стали закривати трасу і дозволили відпочиваючим кататися.

До вечора неділі, після ретельного обстеження місця сходження лавини кінологічними розрахунками, рятувальники МНС оголосили, що людей під снігом не залишилося.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *